G2 Wałcz @ Google+
G2 Wałcz @ YouTube

Laureaci konkursów przedmiotowych

 

 
Laureat
  1. Łukasz Mirocha - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1792".
 
Laureaci
  1. Michał Prendecki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  2. Michał Prendecki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  3. Joanna Sadowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Finaliści
  1. Michał Prendecki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego z Elementami Astronomii
  2. Tomasz Żwikiewicz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
 
Laureaci
  1. Kamil Zacharzewski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Kamil Zacharzewski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  3. Jędrzej Molęda - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  4. Piotr Tomkowicz - laureat ogólnopolskiego etapu konkursu "Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1945"
 
Laureaci
  1. Piotr Tomkowicz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z elementami Wiedzy o Społeczeństwie
  2. Piotr Tomkowicz - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy"
  3. Paweł Tomkowicz - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy"
Finaliści
  1. Paweł Tomkowicz- finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  2. Zofia Pniakowska - finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  3. Mateusz Dyksik - finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  4. Filip Szmiłyk - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  5. Piotr Tomkowicz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 
Laureaci
  1. Paweł Tomkowicz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  2. Paweł Tomkowicz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  3. Paweł Tomkowicz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  4. Piotr Tomkowicz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  5. Piotr Tomkowicz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Finaliści
  1. Zbigniew Nowicki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  2. Sławomir Solak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  3. Filip Szmiłyk - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  4. Patryk Chudziński - finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
 
Laureaci
  1. Maksymilian Kowalczuk - laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego


Gimnazjum nr 2 Wałcz

Finaliści
  1. Michał Wilczyński - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Karol Prendecki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  3. Karol Prendecki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  4. Łukasz Minecki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  5. Łukasz Minecki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  6. Łukasz Minecki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  7. Maksymilian Kowalczuk - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  8. Krzysztof Drapiński - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  9. Piotr Rogulski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
  10. Oskar Szura - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  11. Magdalena Sołoducha - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
 
Laureaci
  1. Łukasz Minecki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  2. Łukasz Minecki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  3. Bartosz Lesiak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  4. Karol Prendecki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  5. Karol Prendecki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  6. Weronika Tunkiewicz - laureatka Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego
Finaliści
  1. Karol Prendecki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  2. Karol Prendecki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  3. Łukasz Minecki - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  4. Stanisław Pniakowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  5. Bartosz Lesiak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 
Laureaci
  1. Bartosz Lesiak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  2. Kamil Adamiak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  3. Aleksandra Leszczyk - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Finaliści
  1. Alicja Ciężkowska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  2. Adamiak Kamil- finalista Wojewódzkiego Języka Angielskiego
  3. Bartosz Lesiak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  4. Przemysław Piszcz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  5. Kamil Adamiak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  6. Szymon Sokołowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  7. Bartosz Lesiak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  8. Bartosz Lesiak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
 
Laureaci
  1. Kamil Adamiak - laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
  2. Kamil Adamiak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Finaliści
  1. Kamil Adamiak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z elementami Wiedzy o Społeczeństwie
  2. Hubert Borukało - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z elementami Wiedzy o Społeczeństwie
  3. Justyna Kuziemska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 
Laureaci
  1. Justyna Kuziemska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
  2. Justyna Kuziemska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  3. Przemysław Piszcz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  4. Alicja Kowalczyk - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Finaliści
  1. Przemysław Piszcz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  2. Przemysław Piszcz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  3. Michał Lesiak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  4. Michał Morchat - finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  5. Justyna Kuziemska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  6. Katarzyna Chomczyk - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  7. Michał Ziombek - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  8. Hubert Borukało - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 
 
Laureat
  1. Magdalena Wilczyńska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Finaliści
  1. Hubert Załęski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  2. Paula Żakowicz - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 

Justyna Kowalczewska

Justyna Kowalczewska

Finaliści
  1. Justyna Kowalczewska - biologia
  2. Michał Sulik - biologia
  3. Aleksandra Wysocka - j. angielski
  4. Paula Żakowicz - konkurs polonistyczny
  5. Justyna Kowalczewska - konkurs polonistyczny
  6. Marcelina Boczkowska - konkurs geograficzny
  7. Paula Żakowicz - konkurs historyczny z elementami wiedzy o społeczeństwie
 
Laureaci
  1. Justyna Kowalczewska - laureatka Wojewódzkiego Konkurs Polonistycznego
  2. Maciej Leszczyk - laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego z Elementami Astronomii
Finaliści
  1. Piotr Latos - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Magda Witczyńska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  3. Justyna Kowalczewska - finalistka Wojewódzkiego Konkurs Chemicznego
  4. Maciej Leszczyk - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  5. Damian Jesiotr - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  6. Łukasz Jędrowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z Elementami  Wiedzy o Społeczeństwie
 

Mateusz Śmich

Mateusz Śmich

Finaliści
  1. Karol Piotrowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
  2. Mateusz Śmich - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  3. Łukasz Bugajski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  4. Patryk Piesiak - finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego 
 
Laureaci
  1. Wiktoria Burdun - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  2. Mateusz Śmich - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Finaliści
  1. Wiktor Jabłonka - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Adam Kozakowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 
 
Laureaci
  1. Wiktoria Burdun - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  2. Weronika Garlikowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Finaliści
  1. Wiktor Jabłonka - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Mikołaj Piątek - finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  3. Zuzanna Krzyżanowska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
  4. Zuzanna Krzyżanowska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  5. Wiktor Jabłonka - finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  6. Weronika Garlikowska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 

Strona 1 z 1

 

 

Kontakt

Dni wolne od zajęć, szukaj na stronie, kontakt.

Dni wolne od zajęć

  1. 2 listopada 2017 r.
  2. 3 listopada 2017 r.
  3. 18 kwietnia 2018 r.
  4. 19 kwietnia 2018 r.
  5. 20 kwietnia 2018 r.
  6. 30 kwietnia 2018 r.
  7. 2 maja 2018 r.
  8. 4 maja 2018 r.

Szukaj


Adres

Szkoła Podstawowa nr 2
im. R. Schumana w Wałczu
78-600 Wałcz
   ul. M. Konopnickiej 2
  67 258 47 28
  sekretariat(at)sp2walcz.com
  sp2walcz.com