Najlepsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałczu

Rok szkolny 2000/2001

Laureat
  1. Łukasz Mirocha – laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1792”.

Rok szkolny 2002/2003

Laureaci
  1. Michał Prendecki – laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  2. Michał Prendecki – laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  3. Joanna Sadowska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Finaliści
  1. Michał Prendecki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego z Elementami Astronomii
  2. Tomasz Żwikiewicz – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Rok szkolny 2003/2004

Laureaci
  1. Kamil Zacharzewski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Kamil Zacharzewski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  3. Jędrzej Molęda – laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  4. Piotr Tomkowicz – laureat ogólnopolskiego etapu konkursu “Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1945”

Rok szkolny 2004/2005

Laureaci
  1. Piotr Tomkowicz – laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z elementami Wiedzy o Społeczeństwie
  2. Piotr Tomkowicz – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego “Losy Żołnierza i oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy”
  3. Paweł Tomkowicz – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego “Losy Żołnierza i oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy”
Finaliści
  1. Paweł Tomkowicz– finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  2. Zofia Pniakowska – finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  3. Mateusz Dyksik – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  4. Filip Szmiłyk – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  5. Piotr Tomkowicz – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Rok szkolny 2005/2006

Laureaci
  1. Paweł Tomkowicz – laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  2. Paweł Tomkowicz – laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  3. Paweł Tomkowicz – laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  4. Piotr Tomkowicz – laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  5. Piotr Tomkowicz – laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Finaliści
  1. Zbigniew Nowicki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  2. Sławomir Solak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  3. Filip Szmiłyk – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  4. Patryk Chudziński – finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Rok szkolny 2006/2007

Laureaci
  1. Maksymilian Kowalczuk – laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Finaliści
  1. Michał Wilczyński – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Karol Prendecki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  3. Karol Prendecki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  4. Łukasz Minecki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  5. Łukasz Minecki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  6. Łukasz Minecki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  7. Maksymilian Kowalczuk – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  8. Krzysztof Drapiński – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  9. Piotr Rogulski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
  10. Oskar Szura – finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  11. Magdalena Sołoducha – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Rok szkolny 2007/2008

Laureaci
  1. Łukasz Minecki – laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  2. Łukasz Minecki – laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  3. Bartosz Lesiak – laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  4. Karol Prendecki – laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  5. Karol Prendecki – laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  6. Weronika Tunkiewicz – laureatka Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego
Finaliści
  1. Karol Prendecki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  2. Karol Prendecki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  3. Łukasz Minecki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  4. Stanisław Pniakowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  5. Bartosz Lesiak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Rok szkolny 2008/2009

Laureaci
  1. Bartosz Lesiak – laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  2. Kamil Adamiak – laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  3. Aleksandra Leszczyk – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Finaliści
  1. Alicja Ciężkowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  2. Adamiak Kamil– finalista Wojewódzkiego Języka Angielskiego
  3. Bartosz Lesiak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  4. Przemysław Piszcz – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  5. Kamil Adamiak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  6. Szymon Sokołowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  7. Bartosz Lesiak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  8. Bartosz Lesiak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Rok szkolny 2009/2010

Laureaci
  1. Kamil Adamiak – laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
  2. Kamil Adamiak – laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Finaliści
  1. Kamil Adamiak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z elementami Wiedzy o Społeczeństwie
  2. Hubert Borukało – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z elementami Wiedzy o Społeczeństwie
  3. Justyna Kuziemska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Rok szkolny 2010/2011

Laureaci
  1. Justyna Kuziemska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
  2. Justyna Kuziemska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  3. Przemysław Piszcz – laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  4. Alicja Kowalczyk – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
Finaliści
  1. Przemysław Piszcz – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  2. Przemysław Piszcz – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  3. Michał Lesiak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  4. Michał Morchat – finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  5. Justyna Kuziemska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  6. Katarzyna Chomczyk – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  7. Michał Ziombek – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  8. Hubert Borukało – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Rok szkolny 2011/2012

Laureat
  1. Magdalena Wilczyńska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Finaliści
  1. Hubert Załęski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  2. Paula Żakowicz – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Rok szkolny 2012/2013

Justyna Kowalczewska

Finaliści
  1. Justyna Kowalczewska – biologia
  2. Michał Sulik – biologia
  3. Aleksandra Wysocka – j. angielski
  4. Paula Żakowicz – konkurs polonistyczny
  5. Justyna Kowalczewska – konkurs polonistyczny
  6. Marcelina Boczkowska – konkurs geograficzny
  7. Paula Żakowicz – konkurs historyczny z elementami wiedzy o społeczeństwie

Rok szkolny 2013/2014

Laureaci
  1. Justyna Kowalczewska – laureatka Wojewódzkiego Konkurs Polonistycznego
  2. Maciej Leszczyk – laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego z Elementami Astronomii
Finaliści
  1. Piotr Latos – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Magda Witczyńska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  3. Justyna Kowalczewska – finalistka Wojewódzkiego Konkurs Chemicznego
  4. Maciej Leszczyk – finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  5. Damian Jesiotr – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  6. Łukasz Jędrowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego z Elementami  Wiedzy o Społeczeństwie

Rok szkolny 2014/2015

Mateusz Śmich - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Mateusz Śmich

Finaliści
  1. Karol Piotrowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
  2. Mateusz Śmich – finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  3. Łukasz Bugajski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  4. Patryk Piesiak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego 

Rok szkolny 2015/2016

Laureaci
  1. Wiktoria Burdun – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  2. Mateusz Śmich – laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Finaliści
  1. Wiktor Jabłonka – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Adam Kozakowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Rok szkolny 2016/2017

Laureaci
  1. Wiktoria Burdun – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  2. Weronika Garlikowska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Finaliści
  1. Wiktor Jabłonka – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  2. Mikołaj Piątek – finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  3. Zuzanna Krzyżanowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
  4. Zuzanna Krzyżanowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  5. Wiktor Jabłonka – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  6. Weronika Garlikowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Rok szkolny 2017/2018

Laureaci
  1. Zuzanna Krzyżanowska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  2. Zuzanna Krzyżanowska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznegto
  3. Klaudia Estkowska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Finaliści
  1. Michalina Boruch – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  2. Julia Bogusław – finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  3. Zuzanna Horab – finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  4. Zuzanna Krzyżanowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  5. Maja Kaźmierczak – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  6. Klaudia Estkowska – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  7. Stanisław Małaszko – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Rok szkolny 2018/2019

Laureaci
  1. Julia Oleszyńska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  2. Julia Oleszyńska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  3. Julia Oleszyńska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  4. Maja Kaźmierczak – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  5. Wiktor Kania – laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  6. Konrad Cichoń – klasa VIII a – laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  7. Amelia Wiertel – klasa VIII a – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Finaliści
  1. Julia Oleszyńska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  2. Julia Oleszyńska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  3. Maja Kaźmierczak – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  4. Maja Kaźmierczak – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  5. Marcel Rode – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Rok szkolny 2019/2020

Maria Sitkowska - finalistka Konkursu Wojewódzkiego z Geografii

Maria Sitkowska

Finaliści
  1. Maria Sitkowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Rok szkolny 2020/2021

Finaliści
  1. Maria Sitkowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  2. Maria Sitkowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego