BIP Sp nr 2 Wałcz
YouTube SP nr 2 Wałcz
Dziennik internetowy

Laureaci konkursów tematycznych

 
 

 
 
Koło strzeleckie

Zawody strzeleckie z okazji rozpoczęcia Szkolnej Ligi Strzeleckiej o puchar "Burmistrza Miasta Wałcz" - 28.01.2016 r.

  • I miejsce zespołowo w kategorii szkół gimnazjalnych
  • Karolina Czajewska - I miejsce indywidualnie
  • Karolina Wendland - II miejsce indywidualnie

  • Karolina Czajewska - III miejsce - Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju z broni kulowej (16.04.2016 r.)
  • Karolina Wendland - I miejsce - zawody strzeleckie z broni kulowej "XV Memoriał Jerzego Gajewskiego" - (07.06.2016 r.)
  • Karolina Czajewska - II miejsce - zawody strzeleckie z broni kulowej "XV Memoriał Jerzego Gajewskiego" - (07.06.2016 r.)

Regionalna Gimnazjada Przedmiotowa w Drawsku Pomorskim - 12.05.2016 r.

  • Mateusz Śmich - I miejsce z języka polskiego oraz z języka angielskiego w kategorii klas trzecich.
  • Wiktoria Burdun - I miejsce z języka niemieckiego w kategorii klas drugich.
  • Klaudia Kasperska - III miejsce z języka polskiego w kategorii klas trzecich.
  • Weronika Garlikowska - I miejsce z języka angielskiego w kategorii klas drugich.

Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej - 10.06.2016 r.

  • I miejsce zespołowo

  • I miejsce zespołowo - Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej - dzięwczęta (26.02.2016 r.)
  • Mateusz Śmich - III miejsce - finał Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego dla gimnazjów; organizator: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile

Koło modelarskie

Wojewódzki Konkurs Modelarski - 9.12.2015 r.

  • I miejsce zespołowo

Nagrody indywidualne

  • I miejsce - Hubert Hertel - pojazdy (plastik)
  • II miejsce - Kacper Obłój kl. IIIc - pojazdy (plastik)
  • II miejsce - Kacper Obłój kl. IIIc - budowle (plastik)
  • III miejsce - Hubert Hertel kl. Ic - budowle (plastik)
  • I miejsce - Daniel Grabiec kl. IIIc - samoloty (karton)
  • II miejsce - Mateusz Migalski kl. IIIc - samoloty (karton)
  • II miejsce - Kacper Wieliczko kl. IIc - okręty (karton)
  • II miejsce - Artur Balcewicz kl. IIId - pojazdy (karton)
  • III miejsce - Kacper Wieliczko kl. IIc - budowle (karton)
  • III miejsce - Daniel Grabiec kl. IIIc - budowle (karton)

  • I miejsce zespołowo "Miejskie Święto Latawca" (15.10.2015 r.)
  • Damian Gajowiecki - II miejsce indywidualnie - "Miejskie Święto Latawca" (15.10.2015 r.)

  • Gala XV Konkursu "Szkolny Pulitzer" - nagroda specjalna dla gazetki szkolnej "Extra Dwójka" za propagowanie na swoich łamach treści ekologicznych (13.10.2016 r.)

  • Kamila Gościńska - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu "Profilaktyka Oczami Młodzieży", w kategorii "Plakat profilaktyczny"; Organizator konkursu: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Fundacja Razem Bezpieczniej w Szczecinie (23.11.2015 r.)

Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna - 24.05.2016 r.

  • Kamil Kostrzewa - złoty medal - rzut oszczepem
  • Kacper Obłój - złoty medal - rzut dyskiem i pchnięcie kulą
  • Ola Olczak - srebrny medal - skok wzwyż
  • Emila Walukiewicz - srebrny medal - rzut dyskiem
  • Cyprian Zamiara - brązowy medal - rzut dyskiem
  • Szymon Żerebiło - brązowy medal - bieg na 110 metrów przez płotki
  • Natalia Ostrowska - brązowy medal - pchnięcie kulą i rzut oszczepem
 
 
Koło strzeleckie
  • Dawid Pawłowski - II miejsce - strzelanie z pistoletu sportowego (Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju z Broni Kulowej w Gryficach 13.09.2014 r.)
  • II miejsce zespołowo w kategorii szkół gimnazjalnych - zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego ("Finał szkolnej ligi strzeleckiej" 27.11.2014 r.).
  • Dawid Pawłowski - II miejsce indywidualnie - zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego ("Finał szkolnej ligi strzeleckiej" 27.11.2014 r.).
  • Łukasz Pająk  - III miejsce indywidualnie - zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego ("Finał szkolnej ligi strzeleckiej" 27.11.2014 r.).
  • Karolina Wendland - III miejsce indywidualnie w kategorii dziewcząt - zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego ("Finał szkolnej ligi strzeleckiej" 27.11.2014 r.).
  • Karolina Czajewska - I miejsce indywidualnie - zawody strzeleckie „XIV Memoriał Jerzego Gajewskiego”  - 12.06.2015 r. strzelnica „Tarcza” w Pile.

  • Olga Machcińska - laureatka VIII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Leśne pejzaże”

  • Mateusz Śmich - laureat "Konkursu Informatycznego SCI#code"
Koło modelarskie
  • I miejsce zespołowo „Miejski Konkurs Latawcowy” - (09.10.2014 r.)
  • Magdalena Parafiniuk - I miejsce indywidualnie „Miejski Konkurs Latawcowy” - (09.10.2014 r.)
  • Oliwia Marcinkowska - II miejsce indywidualnie „Miejski Konkurs Latawcowy” - (09.10.2014 r.)
  • I miejsce zespołowo - Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych „Młody konstruktor 2014” (09.12.2014 r.).

Nagrody indywidualne - Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych „Młody konstruktor 2014” (09.12.2014 r.):

  • I miejsce - Mateusz Migalski - kategoria samoloty (karton)
  • III miejsce - Konrad Boduszek - kategoria samoloty (karton)
  • I miejsce - Aleksander Pawlewicz - kategoria samoloty (plastik)
  • II miejsce - Damian Jesiotr - kategoria okręty, statki (karton)
  • III miejsce - Julia Kuszlecow - kategoria okręty, statki (karton)
  • I miejsce - Aleksander Pawlewicz - kategoria okręty, statki (plastik)
  • II miejsce - Arkadiusz Rymsza - kategoria pojazdy kołowe (karton)
  • III miejsce - Artur Balcewicz - kategoria pojazdy kołowe (karton)
  • I miejsce - Jakub Manyś - kategoria pojazdy kołowe (plastik)
  • II miejsce - Aleksander Pawlewicz - kategoria pojazdy kołowe (plastik)
  • III miejsce - Julia Kuszlecow - kategoria pojazdy kołowe (plastik)
  • II miejsce - Julia Wach - kategoria budowle (karton)
  • III miejsce - Piotr Kilijański - kategoria budowle (karton)
  • II miejsce - Grzegorz Rybiński - kategoria budowle (plastik)
  • III miejsce - Grzegorz Rybiński - kategoria budowle (plastik)
  • III miejsce - Arkadiusz Rymsza - kategoria dioramy (karton)
  • I miejsce - Kacper Obłój - kategoria dioramy (plastik)
 
 
Koło strzeleckie
  • Łukasz Pająk - I miejsce indywidualnie - zawody strzeleckie z broni śrutowej (podsumowanie Ligi Strzeleckiej na szczeblu Rejonu LOK Wałcz - 22.11.2013 r.)
  • Dawid Pawłowski  - II miejsce indywidualnie - zawody strzeleckie z broni śrutowej (podsumowanie Ligi Strzeleckiej na szczeblu Rejonu LOK Wałcz - 22.11.2013 r.)
  • I miejsce drużynowo - zawody strzeleckie z broni śrutowej (podsumowanie Ligi Strzeleckiej na szczeblu Rejonu LOK Wałcz - 22.11.2013 r.)
  • Dawid Pawłowski - II miejsce indywidualnie - zawody strzeleckie z broni śrutowej (Ligi Strzelecka na szczeblu Rejonu LOK Wałcz 2014 - (10.04.2014 r.).
  • Jakub Rosalski - III miejsce indywidualnie - zawody strzeleckie z broni śrutowej (Ligi Strzelecka na szczeblu Rejonu LOK Wałcz 2014 - (10.04.2014 r.).
  • I miejsce zespołowo - zawody strzeleckie z broni śrutowej (Ligi Strzelecka na szczeblu Rejonu LOK Wałcz 2014 - (10.04.2014 r.).
  • Jędrzej Szyszka - I miejsce indywidualnie - zawody strzeleckie „XIII Memoriał Jerzego Gajewskiego” - 06.06.2014 r. strzelnica garnizonowa w Wałczu
  • Marta Matuszak - II miejsce indywidualnie - zawody strzeleckie „XIII Memoriał Jerzego Gajewskiego” - 06.06.2014 r. strzelnica garnizonowa w Wałczu

  • Justyna Kowalczewska - I miejsce - XXXVII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
  • Teatr „Mała Scena” - laureat Powiatowych Prezentacji Amatorskich Zespołów Teatralnych - 19.04.2013 r.
  • Teatr „Mała Scena” - laureat Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych - 18.05.2013 r.
  • Justyna Kowalczewska - laureatka IV Metropolitalnego Konkursu Papieskiego - 11.06.2014 r .
  • Mateusz Huńko - laureat IV Metropolitalnego Konkursu Papieskiego - 11.06.2014 r .
Koło modelarskie

„Miejskie Święto Latawca” - (10.10.2013 r.)

  • I miejsce zespołowo
  • Damian Jesiotr - I miejsce indywidualnie w grupie latawców skrzynkowych  
  • Michał Grzegorczyk - III miejsce indywidualnie w grupie latawców płaskich  

XIV Wojewódzki Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych „Młody modelarz” (05.12.2013 r.)

  • I miejsce zespołowo

Nagrody indywidualne

  • I miejsce w grupie karton open - Arkadiusz Rymsza
  • I miejsce w grupie karton makiety - Grzegorz Rybiński
  • I miejsce w grupie karton samoloty i śmigłowce - Klaudia Kasperska
  • III miejsce w grupie karton samoloty i śmigłowce - Aleksandra Wójcicka
  • I miejsce w grupie karton pojazdy kołowe - Grzegorz Rybiński
  • II miejsce w grupie karton pojazdy kołowe - Katarzyna Sobczak
  • II miejsce w grupie karton budowle open - Karolina Cygan
  • III miejsce w grupie karton budowle open - Julia Wach
  • II miejsce w grupie plastik pojazdy wojskowe - Kacper Obłój
  • III miejsce w grupie plastik pojazdy wojskowe - Jakub Manyś
 
 
Koło modelarskie

Konkurs modeli kartonowych i plastikowych na szczeblu wojewódzkim "Mały Modelarz" (17.12.2012 r.)

  • I miejsce zespołowo

Klasyfikacja indywidualna:

  • II miejsce - Angelika Kaczmarczyk - pojazdy kołowe (modele kartonowe)
  • III miejsce - Rafał Gola - pojazdy kołowe (modele kartonowe)
  • II miejsce - Maciej Leszczyk - samoloty (modele kartonowe)
  • III miejsce - Katarzyna Nowak - samoloty (modele kartonowe)
  • I miejsce - Kajetan Kociński - okręty (modele kartonowe)
  • II miejsce - Maciej Leszczyk - okręty (modele kartonowe)
  • III miejsce - Jacek Marczewski - okręty (modele kartonowe)
  • I miejsce - Karina Król - pojazdy kołowe (modele plastikowe)
  • III miejsce - Maciej Leszczyk - pojazdy kołowe (modele plastikowe)
  • II miejsce - Karina Król - samoloty (modele plastikowe)
  • III miejsce - Wiktoria Wicher - samoloty (modele plastikowe)
  • I miejsce - Karina Król - okręty (modele plastikowe)
  • II miejsce - Kacper Grabiec - okręty (modele plastikowe)
  • I miejsce - Marta Bąk - budowle (modele kartonowe)
  • II miejsce - Jakub Nowak - dioramy
  • III miejsce - Przemysław Lenski - dioramy

"Wałeckie Święta Latawca 2012" (15.10.2012 r.)

  • I miejsce zespołowo

Klasyfikacja indywidualna (grupa latawców skrzynkowych):

  • I miejsce - Damian Jesiotr
  • III miejsce - Anna Kaziukajtis


Koło modelarskie

Koło strzeleckie

Koło strzeleckie

Mistrzostwa Powiatu Wałeckiego szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich (23.03.2013 r.)

  • I miejsce zespołowo

Klasyfikacja indywidualna:

  • I miejsce - Karina Król
  • II miejsce - Łukasz Bugajski
  • III miejsce - Katarzyna Balik

Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej w ramach konkursu "Mały Modelarz" (17.12.2012 r.)

Grupa dziewcząt:

  • I miejsce - Marta Bąk
  • II miejsce - Karina Król

Grupa chłopców:

  • I miejsce - Jakub Nowak
  • III miejsce - Jakub Grabiec
  • IV miejsce - Jacek Marczewski

Zawody strzeleckie z broni śrutowej o Puchar "Prezesa Zarządu Rejonowego LOK" (07.12.2012 r.)

  • I miejsce zespołowo

Klasyfikacja indywidualna (grupa dziewcząt):

  • I miejsce - Karina Król
  • II miejsce - Katarzyna Balik
  • III miejsce - Anna Kaziukajtis

Klasyfikacja indywidualna (grupa chłopców):

  • I miejsce - Łukasz Bugajski
  • II miejsce - Jakub Nowak

Zawody strzeleckie z broni kulowej z okazji "94 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI" 11.11.2012 r. "

  • I miejsce - Anna Kaziukajtis

Zawody strzeleckie z okazji zakończenia szkolnej ligi strzeleckiej (19.10.2012 r.)

  • I miejsce zespołowo

Klasyfikacja indywidualna

  • I miejsce - Katarzyna Balik
  • II miejsce - Annie Kaziukajtis
  • I miejsce - Jakub Nowak

Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju z broni kulowej w Gryficach (15.09.2012 r.)

  • II miejsce - Karina Król (strzelanie z karabinu)


  • Justyna Kowalczewska - I miejsce - XXXVI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

  • Agata Jenda - złoty medal w kategorii kobiet do lat 16 - Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Nordic Walking (Sławno 22.09.2012 r.)
  • Joanna Koza - złoty medal w kategorii kobiet do lat 19 - Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Nordic Walking (Sławno 22.09.2012 r.)
  • Stanisław Can - złoty medal w kategorii mężczyzn do lat 19 - Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Nordic Walking (Sławno 22.09.2012 r.)

 
 
Koło strzeleckie
  • I miejsce zespołowo - Szkolna Liga Strzelecka "Jesień 2011" (14.10.2011 r.)
  • I miejsce - Karina Król - Szkolna Liga Strzelecka "Jesień 2011" (14.10.2011 r.)
  • I miejsce - Jakub Nowak - Szkolna Liga Strzelecka "Jesień 2011" (14.10.2011 r.)
  • I miejsce - Katarzyna Balik - zawody strzeleckie z broni pneumatycznej "Pneumatyk 2011"
  • III miejsce - Marta Bąk - zawody strzeleckie z broni pneumatycznej "Pneumatyk 2011"
  • III miejsce - Jakub Nowak (grupa juniorów) - zawody strzeleckie "O Puchar Burmistrza Miasta Wałcz" (14.02.2012 r.)
  • III miejsce - Karina Król (grupa juniorów) - zawody strzeleckie "O Puchar Burmistrza Miasta Wałcz" (14.02.2012 r.)

Koło strzeleckie

  • Justyna Kowalczewska - II miejsce - XXXV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
Koło modelarskie

V Otwarty Wojewódzki Konkurs Modelarski (15.12.2011 r.)

  • I miejsce zespołowo 

Nagrody indywidualne:

  • I miejsce – Jakub Nowak - budowle (plastik)
  • II miejsce – Andżela Grudzińska - budowle (plastik)
  • III miejsce – Karol Wendland - budowle (plastik)
  • I miejsce – Aleksandra Górzna - budowle (karton)
  • II miejsce – Piotr Latos - budowle (karton)
  • III miejsce – Kajetan Kociński - budowle (karton)
  • I miejsce – Henryk Olszewski - pojazdy kołowe (plastik)
  • II miejsce – Maciej Grabiec - pojazdy kołowe (plastik)
  • II miejsce – Kuba Binder - pojazdy kołowe (karton)
  • III miejsce – Foltyński Mateusz - pojazdy kołowe (karton)
  • II miejsce – Karina Król - okręty (plastik)
  • III miejsce – Jakub Stoltmann - okręty (plastik)
  • II miejsce – Katarzyna Nowak - okręty (karton)
  • III miejsce – Krzysztof Kuczerka - okręty (karton)
  • I miejsce – Maja Michalak - samoloty (plastik)
  • II miejsce – Mateusz Ferenc - samoloty (plastik)
  • I miejsce – Aleksandra Kur - samoloty (karton)
  • I miejsce – Anna Pastusiak - latarnie (karton)
  • II miejsce – Mateusz Huńko - kategoria "Open"

Miejskie Święto Latawca 2011 (29.09.2011 r.)

  • I miejsce zespołowo

Nagrody indywidualne:

  • I miejsce – Zdyb Jagoda - grupa latawców płaskich
  • II miejsce – Bąk Marta - grupa latawców płaskich
  • III miejsce – Brzózka Maciej - grupa latawców płaskich
  • I miejsce – Kaziukajtis Anna - grupa latawców skrzynkowych
  • III miejsce – Nowak Jakub - grupa latawców skrzynkowych
 

Strona 1 z 1

 

 

Dalej

» Integracja

Kontakt

Dni wolne od zajęć, szukaj na stronie, kontakt.

Dni wolne od zajęć

  1. 18 października 2019 r.
  2. 31 października 2019 r.
  3. 2 i 3 stycznia 2020 r.
  4. 30 kwietnia 2020 r.
  5. 12 czerwca 2020 r.

Szkolne dzwonki


Adres

Szkoła Podstawowa nr 2
im. R. Schumana w Wałczu
78-600 Wałcz
   ul. M. Konopnickiej 2
  67 258 47 28
  sekretariat(at)sp2walcz.com
  sp2walcz.com

Szukaj