BIP Sp nr 2 Wałcz
YouTube SP nr 2 Wałcz
Dziennik internetowy

Aktualności

 
14.11.2019 - 10:55:47

II Miejski Przegląd Piosenki Patriotycznej

SP2 Wałcz

Dnia 12 listopada w Wałeckim Centrum Kultury odbył się II Miejski Przegląd Piosenki Patriotycznej - zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Wałczu. W ten sposób nasi uczniowie uczcili i upamiętnili  101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. To wydarzenie było jednocześnie piękną lekcją historii i patriotyzmu.

W przeglądzie utwory muzyczne zaprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wałczu - przygotowani przez p. Małgorzatę Kozak, Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu - przygotowani przez p. Marka Świderskiego. Koordynatorami całego przedsięwzięcia była p. Bożena Ledeman-Berdysiak i p. Agata Koteras. Wszyscy uczestnicy II Miejskiego Przeglądu Piosenki Patriotycznej wykazali się ogromną wrażliwością i perfekcyjnym przygotowaniem.

Szkołę Podstawową nr 1 w Wałczu reprezentował zespół wokalny (Lena Dłużniewska, Maja Polaczek, Maja Tomczyk, Amelia Graczyk, Amelia Andruszewska, Julia Konarska, Maria Sokołowa, Maja Korzeniewska, Melania Ginych, Maja Łuczak, Julia Głazińska, Zofia Pilarska, Alicja  Lipecka, Sylwia Kamińska, Barbara Sawościanik, Julia Błaż, Dagmara Adamkiewicz).

Szkoła Podstawowa nr 4 w Wałczu była reprezentowana przez Paulinę Łuczak, Karola Karpińskiego, Lenę Chorzelewską i Zuzannę Chalicką.

Reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałczu na II Miejskim Przeglądzie Piosenki Patriotycznej byli uczniowie z klasy III a -  przygotowani przez p. Małgorzatę Miszczak, II a i II b - przygotowani przez p. Katarzynę Staszczyk i p. Małgorzatę Bochenek, klasę VIa i solistów - Zofię Pomagalską i Anastazję Kubiak przygotowała do występu p. Bożena Ledeman-Berdysiak. Maja Gibczyńska i Bartosz Serafin – po raz kolejny wykazali się doskonałą umiejętnością prowadzenia konferansjerki. Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki.

W imieniu organizatorów przeglądu dziękujemy za zaangażowanie nauczycielom i uczniom, którzy znają i rozumieją znaczenie słowa „patriotyzm”.

Agata Koteras

SP2 Wałcz
 

Wstecz

» Start

Dalej

» Archiwum

Kontakt

Dni wolne od zajęć, szukaj na stronie, kontakt.

Dni wolne od zajęć

  1. 18 października 2019 r.
  2. 31 października 2019 r.
  3. 2 i 3 stycznia 2020 r.
  4. 30 kwietnia 2020 r.
  5. 12 czerwca 2020 r.

Szkolne dzwonki


Adres

Szkoła Podstawowa nr 2
im. R. Schumana w Wałczu
78-600 Wałcz
   ul. M. Konopnickiej 2
  67 258 47 28
  sekretariat(at)sp2walcz.com
  sp2walcz.com

Szukaj