BIP Sp nr 2 Wałcz
YouTube SP nr 2 Wałcz
Dziennik internetowy

Aktualności

 
26.06.2020 - 11:22:23

Bezpieczne wakacje

Drodzy Rodzice Kochani Uczniowie

Barbara Frejmut

Za nami kolejny rok nauki. Ten był inny niż wszystkie! Rok szkolny 2019/2020 był wymagający, wyjątkowy, niezapomniany. Zawsze pracowaliście wytrwale, ale ten rok wystawił nas i Was na próbę. Wymagał od nas wytężonej pracy i obfitował w niespodzianki, nowe wyzwania. Rzeczywistość oczekiwała od nas cierpliwości, wytrwałości, bliskości i wyjątkowej czułości, którą obdarowywaliśmy się każdego dnia, na odległość. Tak to było możliwe. Mam na to dowody. Ten rok jest świadectwem znakomitego rodzicielskiego i uczniowskiego sukcesu. Jeszcze nigdy nie byliśmy tak blisko siebie, choć tak daleko, bo na odległość.

Był to czas szczególny dla Rodziców i Uczniów klasy VIII a, którzy żegnają się ze szkołą i wkrótce rozpoczną edukację w wybranych szkołach ponadpodstawowych. Drodzy Absolwenci życzę Wam, byście realizowali swoje pasje i zainteresowania w innej szkole, a potem w życiu dorosłym.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów, czas wakacji. Czas odpoczynku od komputera, Internetu, książek, zeszytów, ławki szkolnej, porannego wstawania. 

Na ten czas życzę Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami, w malowniczych i pełnych urokliwych miejsc miastach. Wierzę, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań.

Życzę wszystkim Uczniom, Rodzicom i ich bliskim, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń i zdrowe. Uważajcie na siebie!

P. S.

Do listu załączam prezentację dotyczącą bezpiecznego spędzania czasu podczas wakacji. Bądźcie rozsądni, dbajcie o siebie i swoich bliskich: zachowajcie bezpieczną odległość, dbajcie i higienę i słuchajcie dorosłych, a najlepiej siebie nawzajem. Wasi Opiekunowie są Waszymi przewodnikami po świcie, kochają Was i chcą dla Was samego dobra.

Pozdrawiam
Barbara Frejmut

 

» Prezentacja - pobierz

  

Wstecz

» Start

Dalej

» Archiwum

Kontakt

Dni wolne od zajęć, szukaj na stronie, kontakt.

Dni wolne od zajęć

  1. 18 października 2019 r.
  2. 31 października 2019 r.
  3. 2 i 3 stycznia 2020 r.
  4. 30 kwietnia 2020 r.
  5. 12 czerwca 2020 r.

Szkolne dzwonki


Adres

Szkoła Podstawowa nr 2
im. R. Schumana w Wałczu
78-600 Wałcz
   ul. M. Konopnickiej 2
  67 258 47 28
  sekretariat(at)sp2walcz.com
  sp2walcz.com

Szukaj